VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR (Hlučín)

Fontána, příspěvková organizace nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je 28 340 – 41 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Hlučín
Mzda:
28 340 – 41 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Fontána, příspěvková organizace
Celní 409/3
74801

Další informace o volném místu

Pracovní doba: Jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (po-ne), pouze denní směny od 7:00 hodin do 19:00 hodin ("dlouhý a krátký týden")
Pracovní poměr: Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíců
Pracovní náplň: Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, provádění specializovaných diagnostických, léčebných, ošetřovatelských či rehabilitačních postupů a výkonů zvlášť náročných z hlediska zvýšeného rizika pro pacienta nebo z hlediska technologické náročnosti provedení pod odborným dohledem, vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny, poskytování ošetřovatelské péče, včetně vedení zdravotnické dokumentace, spolupráce s pracovníky v sociálních službách, sociálními pracovníky a vedoucí služby.
Požadavky: občanská a trestní bezúhonnost, úctu a respekt k lidem s postižením, týmovou spolupráci, loajalitu vůči zaměstnavateli, práce s PC, ochotu vzdělávat se, řidičské oprávnění skupiny B
Způsob a místo podání přihlášky: poštou, e-mailem nebo osobně na adrese(Fontána, p.o., Celní 409/3, 748 01 Hlučín, 6.00 - 14.30 hod. (kancelář mzdové účetní-personalistky). na obálku uveďte "Neotevírat, výběrové řízení - všeobecná sestra", https://www.fontana-po.cz/clanek/vyberove-rizeni-vseobecna-sestra/300
Lhůta pro podání přihlášek: 7. března 2022 do 12.00 hod. Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Harmonogram výběru uchazeče:
1. kolo - hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí
2. kolo - osobní pohovory s vybranými uchazeči dne 9. března 2022 (čas bude domluven telefonicky)
O postupu do 2. kola výběrového řízení budou informováni pouze vybraní uchazeči, a to telefonickou nebo elektronickou formou. Pokud nebude v přihlášce vyžádáno vrácení osobních materiálů, budou ihned po skončení výběrového řízení skartovány.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.
Kontaktní osoba: Salingerová Eva, tel.: 739 063 322, e-mail: personalista@fontana-po.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci