VEDOUCÍ VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY (Vítkov)

La Boheme Cafe s.r.o. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VEDOUCÍ VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY
Obor(y):
Management , Služby
Obec:
Vítkov
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov
Wolkerova 465
74901

Další informace o volném místu

*KO: Zdenka Hegarová, životopis zašlete na e-mail: zdenka@labohemecafe.eu. Zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
SŠ vzdělání s odpovídající praxí nebo VŠ ekonomického, chemického nebo potravinářského zaměření výhodou, dobrá znalost výrobních procesů a vedení skladů podmínkou, zkušenost s vedením pracovního kolektivu podmínkou, uživatelská znalost PC, komunikativní znalost AJ výhodou, dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti, smysl pro přesnost a důslednost, ŘP sk. B.
Náplň práce: odpovědnost za řízení, organizaci a koordinaci výroby dle stanovených plánů výroby, odpovědnost za zajištění potřebné zásoby materiálu pro výrobu dle plánů výroby, koordinace činnosti výroby a jednotlivých skladů v provozovně, zajištění hospodárného využívání materiálů, energií, výrobních a skladových kapacit a pracovních sil, zajištění plnění a vyhodnocování interních norem, platných předpisů a návrhy na jejich optimalizaci, práce na neustálém zefektivňování procesů (včetně návrhů na odůvodněné investice).
Nabízíme: zajímavou práci v atraktivním oboru a dobré pracovní a sociální zázemí expandující společnosti, vysokou možnost seberealizace a odpovídající finanční ohodnocení.

Kontakt na zaměstnavatele

La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov
Zdenka Hegarová
zdenka@labohemecafe.eu


Poslední změna: před 2 měsíci