Vedoucí pracovní čety - práce na pile (Budišovice)

Pila Budišovice s.r.o. nabízí v obci Budišovice volnou pracovní pozici "Vedoucí pracovní čety - práce na pile". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí pracovní čety - práce na pile
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Budišovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Pila Budišovice s.r.o. - Budišovice Zátiší (Velká Polom)
K Pile 108
74764

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem. karla.kopecka@jaknapohovory.cz
Pro pracoviště v Budišovicích hledáme vedoucího pracovní čety (mistra). Požadujeme: vzdělání technického směru; znalost dřevařské výroby a postupů; zkušenosti s vedením týmu (5 - 10 lidí); schopnost organizace práce; samostatnost, zodpovědnost.

Pracovní náplň: řízení a vedení výrobních procesů, vedení a kontrola zaměstnanců, práce s výrobní dokumentací, kontrola kvality práce.

Pracovní doba od 7 do 15,30 hod. (Po - Pá)

Pracoviště: Pila Budišovice - Zátiší, konečná tramvaje č. 5.

V případě zájmu nám zašlete aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 2 měsíci