ÚČETNÍ - MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ (Opava)

Církevní konzervatoř Německého řádu nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "ÚČETNÍ - MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 20 000–25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ÚČETNÍ - MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Opava
Mzda:
20 000–25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Církevní konzervatoř Německého řádu
Beethovenova 235
746 01 Opava 1

+420 731 625 797

Další informace o volném místu

KO: Mgr. Ivan Luger., tel.: 731 625 797, e-mail: info@konzervator.cz. V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete přihlášku do výběrového řízení, strukturovaný profesní životopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů na adresu: Církevní konzervatoř Německého řádu, Beethovenova 1, 746 01, Opava.
SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici účetní výhodou, znalost pracovněprávní a mzdové legislativy, znalost účetního programu Money výhodou, samostatnost, komunikativnost, pečlivost.
Náplň práce: vedení podvojného účetnictví pro hlavní a doplňkovou činnost, zpracování rozvahy, výkazu zisku a ztráty, zpracování podkladů pro daňové přiznání, vyúčtování zálohové a srážkové daně v termínech pro finanční úřad, zpracování podkladů pro výroční zprávy o hospodaření, podkladů pro vyúčtování dotací a příspěvků, zpracování podkladů pro inventarizaci, inventarizace majetku a závazků, zpracování vnitřních účetních směrnic, zpracování finančního plánu organizace a sledování jeho čerpání, zpracování statistických výkazů a všech ostatních výkazů, které požaduje zřizovatel organizace, organizace účetních agend (fakturace, pokladna, majetek), provádění archivace účetních písemností, zpracování mezd, vedení kompletní mzdové agendy (kompletní zúčtování mezd, přihlašování, odhlašování zaměstnanců a cizinců, výstupní dokumenty, evidenční listy, zúčtování daně z příjmu, zpracování neschopenek, vystavování potvrzení), komunikace s úřady státní správy, personální práce, administrativní činnost.
Zadavatel si vyhrazuje právo změnit zadání výběrového řízení v průběhu lhůty pro podání nabídek; bez udání důvodu výzvu zrušit nebo odmítnout všechny přijaté nabídky. Pokud nebudete kontaktován/a do 3 týdnů po odeslání odpovědi na náš inzerát, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Ivan Luger
+420 731 625 797
info@konzervator.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 3.10.2018