ÚČETNÍ (Hlučín)

Základní škola Via Montessori, příspěvková organizace nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "ÚČETNÍ". Nástupní mzda je od 19 730 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hlučín
Mzda:
od 19 730 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Základní škola Via Montessori, příspěvková organizace
Tyršova 1062/2
74801

Další informace o volném místu

Náplň práce: Komplexní a samostatné účtování v rámci uceleného okruhu účetnictví, shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů, sledování a provádění účetních záznamů o pohybu a stavu finančních prostředků na bankovních účtech, vedení pokladny, vyúčtování cestovních náhrad. Roční zpracování daní, účetních závěrek, příprava rozpočtu. Zajišťování inventarizace majetku a závazků.
Požadujeme: Praxi v oboru, samostatnost, důslednost, zodpovědnost, pečlivost. Znalost problematiky příspěvkové organizace vítána.
Nabízíme: Zkrácený úvazek v rozsahu 15 - 25 hodin/týden, vstřícné a motivující prostředí, možnost seberealizace, platové zařazení podle tabulek, nástup od 15. 8. 2022 nebo podle domluvy.
K zařazení do výběrového řízení zašlete na adresu školy (ZŠ Via Montessori, Tyršova 2, 748 01 Hlučín) nebo e-mail marie.slosarkova@viamontessori.cz do 31. 5. 2022
1) motivační dopis
2) strukturovaný životopis
3) kopie dokladů o vzdělání
Kontaktní osoba: Šlosárková Marie Mgr., tel.: 605 492 060 (9:00 - 14:00 hod.), e-mail: sekretariat@viamontessori.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny