TUTOR -KA - LEKTOR/-KA DOUČOVÁNÍ (Vítkov)

Centrum inkluze o.p.s. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "TUTOR -KA - LEKTOR/-KA DOUČOVÁNÍ". Nástupní mzda je 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TUTOR -KA - LEKTOR/-KA DOUČOVÁNÍ
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Vítkov
Mzda:
120 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Centrum inkluze o.p.s. - Vítkov
náměstí Jana Zajíce 3
749 01 Vítkov 1

+420 728 343 747

Další informace o volném místu

* Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747, Mgr. Hana Tichá, tel.: 728 510 524. V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na adresu: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz.

min. SŠ vzdělání, zájem o práci s dětmi i v jejich přirozeném prostředí, kladný přístup k dětem, trpělivost, spolehlivost.
Pracovní úvazek 4 - 10 hodin/týden, dohoda o provedení práce, pracoviště Vítkov.
Doučování 2x - 4x týdně přímo v rodině dítěte nebo v našich kancelářích. Pomoc dítěti zaměřená na předměty, se kterými si doma neví rady. Motivovat dítě, aby se do školy těšilo a zažívalo úspěchy. Pravidelný kontakt s metodikem doučování, který Vám bude kdykoli k dispozici.
Nabízíme: zaškolení a odborné vedení po celou dobu spolupráce; materiály a pomůcky potřebné k doučování; získávání cenných zkušeností s prací v sociální oblasti, zaměřené na vzdělávání;
upevňování a rozšiřování pedagogických znalostí; skupinové sdílení s koordinátorem služby a ostatními dobrovolníky; možnost zapojit se do dalších aktivit naší organizace.

Cílem služby doučování je pomoc s učením, úkoly a při řešení problémů dítěte ve škole. Aktivní zapojování rodičů do domácí přípravy dítěte. Ti se naučí podobnou situaci zvládat v budoucnu samostatně. Můžete se stát součástí této pomoci.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Lucie Stanjurová
+420 728 343 747
lucie.stanjurova@centruminkluze.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.1.2019