TECHNIK/TECHNIČKA (Opava)

HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s. r. o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "TECHNIK/TECHNIČKA". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNIK/TECHNIČKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
20 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s. r. o.
Těšínská 2063/77
74601

Další informace o volném místu

KO: Koběrská Lenka. Životopisy zasílejte na email: servis@havlovci.cz

Hledáme nového kolegu či kolegyni, který(á) bude montovat, nastavovat a servisovat výrobky, které dodáváme na trh. Jedná se o rozmanitou, nejednotvárnou, práci, v oblasti, převážně, Moravskoslezského kraje. Nabízíme pracovní místo ve stabilní společnosti s nízkou fluktuací a rodinnou atmosférou, speciální bonusy a prémie, férový přístup.

Základním předpokladem je logické uvažování, zručnost, oprávnění a schopnost řídit automobil (ŘP sk.B). Bylo by fajn rozumět si s moderními technologiemi i s lidmi.

Nabízíme: bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 dny