SVÁŘEČ/-KA - OPERÁTOR-KA SVAŘOVACÍHO ROBOTA (Štítina)

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. nabízí v obci Štítina volnou pracovní pozici "SVÁŘEČ/-KA - OPERÁTOR-KA SVAŘOVACÍHO ROBOTA". Nástupní mzda je 27 000 – 33 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SVÁŘEČ/-KA - OPERÁTOR-KA SVAŘOVACÍHO ROBOTA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Štítina
Mzda:
27 000 – 33 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
ISMM Production&Business Cooperation s.r.o., Štítina
Hlavní 163
74791

Další informace o volném místu

*KO: Hanzlíková Lucie Ing., tel.: 774 618 052, e-mail: lucie.hanzlikova@ismm.cz.
V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo alespoň krátký email s kontaktem na vás.

Významná strojírenská výrobně-obchodní skupina ISMM se sídlem v Ostravě se čtyřmi vlastními výrobními závody, která působí dlouhodobě v oblasti kooperační strojírenské výroby orientované na zahraniční trhy s exportem do 10 zemí EU, hledá pro rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozice:
Svářeč - operátor svařovacího robota
Náplň práce: obsluha svářecího robota, příprava materiál, kontrola materiálu a hotového výrobku, kontrola procesu svařování, odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů, pomocné práce na pracovišti.
Požadujeme: praxe v ručním svařování, praxe na robotu výhodou, nikoliv podmínkou, příležitost pro šikovné absolventy, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, znalost práce s PC.
Nabízíme: práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování, možnost získání delší dovolené, podnikové půjčky, čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního růstu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny