Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Nabídka volného místa již není aktuální.

UNIRON s.r.o. nabízí v obci Litultovice volnou pracovní pozici "Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 20000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
(SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK/ PRACOVNICE ŘÍZENÍ JAKOSTI)
Obor(y): Výroba a provoz
Obec: Litultovice
Mzda: 20000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
UNIRON s.r.o. - pracoviště
747 55 Litultovice
+420 552 308 423,602 831 839

Další informace o volném místu

KO: Pavelková Ivana, tel.: 602 831 839. Životopis zašlete na e-mail: pavelek@uniron.cz.
SŠ technického zaměření, praxe v oboru podmínkou, znalost přípravy dokumentace k vzorkování, zkušenosti s 3D měřícími přístroji, schopnost práce v týmu při řešení problémů, samostatnost, ochota učit se novému.
Platové podmínky: dohodou + prémiová složka, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, pracoviště Litultovice, nástup: ihned.
Středoškolské vzdělání technického směru, praxe v oboru podmínkou, orientace v technické dokumentaci a výkresech podmínkou, výborná orientace v oblasti technických norem, znalost práce s měřidly podmínkou, znalost přípravy dokumentace k vzorkování. Zkušenost s 3D měřícími přístroji, Schopnost práce v týmu při řešení problémů, samostatnost, ochota učit se novému.
Popis pracovního místa: zajištění požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů a organizace komplexního systému řízení jakosti; vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, výkonů a služeb jiných výstupů; kontrola dokumentace ve výrobě; kontrola neshodných dodávek a testování reklamovaných dílů včetně reportů; účast na vzorkování nových i stávajícíchnástrojů; spolupráce s ostatními úseky výroby.

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Pavelková, jednatel
+420 552 308 423,602 831 839
pavelkova@uniron.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 19.12.2017
Zhlédnuto: 16×