STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA PRO TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ (Opava)

STROJCAR s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA PRO TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA PRO TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
STROJCAR s.r.o.
Polní 2498/5
74601

603 527 430

Další informace o volném místu

*KO: Witassek Libor Ing., e-mail: witassek@strojcar.cz.
Požadujeme: VŠ vzdělání a praxi strojírenského technologa, návrh technologických postupů - třískové obrábění, návrh, evidence a archivace programů u CNC technologií (Heidenhein), návrh přípravků, nářadí a měřidel za účelem zdokonalování dané technologie a zajištění jejich konstrukce a výroby, udržuje technologickou dokumentaci stávajících výrobků , stanovuje kontrolní postupy k dané technologie, určuje spotřebu nářadí, prověřuje navržené a zavedené technologie s ohledem na jejich funkčnost, spotřebu materiálu, prověřuje možnost kooperací na technologiích, odhaluje příčiny vzniku neshodné výroby a navrhuje nápravná opatření.
Nabízíme: peníze, které plně odpovídají náplni a náročnosti Vaší práce, šéfa, který je otevřen inovacím a dá Vám prostor pro realizaci, kolektiv, kde se na sebe všichni můžete plně spolehnout, zázemí stabilní společnosti, práce v malém týmu a z toho vyplývající další benefity, 5 dnů dovolené navíc, příplatek na penzijní připojištění, příplatek na stravování, sick days, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu (školení, konference atd.).
Pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

STROJCAR s.r.o.
Ing. Libor Witassek
603 527 430
witassek@dcvision.cz


Poslední změna: před 1 týdnem