Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Stavební technici projektanti, konstruktéři

OMAP ESTATE s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Stavební technici projektanti, konstruktéři". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 25000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Stavební technici projektanti, konstruktéři
(STAVEBNÍ KOORDINÁTOR -KA)
Obor(y): Stavebnictví
Obec: Opava
Mzda: 25000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
OMAP ESTATE s.r.o.
Dolní náměstí 304
746 01 Opava 1
+420 721 442 366

Další informace o volném místu

KO: Ing. Kopačková Kristýna, tel. 721 442 366, volejte po - pá v době od 8 do 16 hod., e-mail: kristyna.kopackova@omap.cz.
Požadavky: SŠ, VŠ, orientace v mapách a v terénu, dobrá znalost českého jazyka (úroveň maturita), schopnost vedení obchodní a úřední korespondence, sestavení dopisu s konkrétní formulací obsahu, kompletace dodacích listů k jednotlivým vystaveným a přijatým fakturám, práce v kanceláři i v terénu, včetně vlastní dopravy na místo určení, obsluha profesionálního kopírovacího stroje, schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita.
Náplň práce: vedení staveb a organizace prací na základě přímých pokynů hlavního stavbyvedoucího. Zastupování stavbyvedoucího. Tendrování zakázek, rozhodování o zhotovitelích a dodavatelích podle kritérií stanovených stavbyvedoucím nebo jednatelem společnosti. Poptávky dodavatelů stavebních materiálů a hmot, dopravců a zhotovitelů staveb. Koordinace stavebních a developerských projektů a realizace staveb zaměstnavatele. Technický dozor na stavbách. Jednání se stavebníky, úřady a provozovateli technické a dopravní infrastruktury, při přípravě provádění i kolaudaci staveb. Předběžné rozpočty staveb a ostatní předrealizační příprava. Součinnost a kooperace s projekčním oddělením a správním oddělením zaměstnavatele.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Kristýna Kopačková
+420 721 442 366
Kristyna.kopackova@omap.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: před 9 dny
Zhlédnuto: 1×