STAVEBNÍ KOORDINÁTOR -KA (Opava)

OMAP ESTATE s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "STAVEBNÍ KOORDINÁTOR -KA". Nástupní mzda je 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STAVEBNÍ KOORDINÁTOR -KA
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Opava
Mzda:
25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
OMAP ESTATE s.r.o.
Dolní náměstí 304
746 01 Opava 1

+420 721 442 366

Další informace o volném místu

KO: Ing. Kopačková Kristýna, tel. 721 442 366, volejte po - pá v době od 8 do 16 hod., e-mail: kristyna.kopackova@omap.cz.
Požadavky: SŠ, VŠ, orientace v mapách a v terénu, dobrá znalost českého jazyka (úroveň maturita), schopnost vedení obchodní a úřední korespondence, sestavení dopisu s konkrétní formulací obsahu, kompletace dodacích listů k jednotlivým vystaveným a přijatým fakturám, práce v kanceláři i v terénu, včetně vlastní dopravy na místo určení, obsluha profesionálního kopírovacího stroje, schopnost průběžného zlepšování stávajících dovedností. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita.
Náplň práce: vedení staveb a organizace prací na základě přímých pokynů hlavního stavbyvedoucího. Zastupování stavbyvedoucího. Tendrování zakázek, rozhodování o zhotovitelích a dodavatelích podle kritérií stanovených stavbyvedoucím nebo jednatelem společnosti. Poptávky dodavatelů stavebních materiálů a hmot, dopravců a zhotovitelů staveb. Koordinace stavebních a developerských projektů a realizace staveb zaměstnavatele. Technický dozor na stavbách. Jednání se stavebníky, úřady a provozovateli technické a dopravní infrastruktury, při přípravě provádění i kolaudaci staveb. Předběžné rozpočty staveb a ostatní předrealizační příprava. Součinnost a kooperace s projekčním oddělením a správním oddělením zaměstnavatele.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Kristýna Kopačková
+420 721 442 366
Kristyna.kopackova@omap.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 13.7.2018