Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Specialisté v oblasti průmyslové ekologie

Nabídka volného místa již není aktuální.

SEMIX PLUSO, spol. s r.o. nabízí v obci Otice volnou pracovní pozici "Specialisté v oblasti průmyslové ekologie". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 25000-35000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Specialisté v oblasti průmyslové ekologie
(PODNIKOVÝ EKOLOG, EKOLOŽKA)
Obor(y): Výroba a provoz
Obec: Otice
Mzda: 25000-35000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338
747 81 Otice
+420 553 759 994

Další informace o volném místu

KO: Jana Kadová, tel.: 553 759 994 - volejte Po - Pá: 6:00 -14:30 hod., e-mail: kadova@semix.cz.

Požadujeme: dokončené vysokoškolské vzdělání obor Ochrana přírody nebo v příbuzném oboru, osobní zájem o problematiku ochrany přírody, organizační a prezentační schopnosti, iniciativní přístup k řešení úkolů, zkušenost s aktivní ochranou přírody - managementová opatření, kosení luk, výřezy dřevin, realizace tůní. Pracoviště: Otice - Rybníčky 338, nástup dle dohody.

Nabízíme: zajímavou práci v oblasti obchodu dynamické soukromé společnosti, ohodnocení odpovídající pracovní pozici, příjemný pracovní kolektiv, pružnou pracovní dobu, odměny za jubilea a odpracované roky, možnost vzdělávání a osobního rozvoje.

Pracovní náplň: vedení správcovství přírodních lokalit (koordinace prací dodavatelských subjektů, částečně manuální práce - kosení, ořezy), zajišťování sběru dat v terénu, jejich zapisování a zveřejňování na webu společnosti (nálezy zvířat, rostlin, fotografování), vedení projektů, písemnosti a agendy k přírodním lokalitám, příprava a vedení exkurzí pro školy (Enviromentální výchova), pro odbornou i laickou veřejnost na přírodních lokalitách, účast na konferencích, odborných seminářích ochrany přírody a prezentování přírodní lokality a filozofii společnosti v ochraně přírody, komunikace s médii - televize, rozhlas, tisk.

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Kadová
+420 553 759 994
kadova@semix.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 25.11.2017
Zhlédnuto: 19×