Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Libor Jařab nabízí v obci Kravaře volnou pracovní pozici "Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 20000-40000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)
(PRODUCT MANAGER/ -KA)
Obor(y): Obchod a cestovní ruch
Obec: Kravaře
Mzda: 20000-40000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Libor Jařab
Hlučínská 47
747 21 Kravaře u Hlučína
+420 603 536 817

Další informace o volném místu

*KO: Libor Jařab, strukturovaný životopis a odkazy na realizované projekty zašlete na e-mail: prace@j-m.cz.
SŠ/VŠ vzdělání, smysl pro obchod a marketing, výbornou komunikaci se zákazníky, vyjednávací schopnosti, pozitivní přístup k práci, spolehlivost a zodpovědnost. Hledáme člověka, který bude brát práci jako svůj koníček a pomůže přesvědčit naše zákazníky o nejlepším produktu na trhu.
Náplň práce: komplexní péče o produktové portfolio POČÍTAČE - IT, POKLADNÍ SYSTÉMY, KABELY, ... v našem Internetovém obchodě www.nejceny.cz, zadávání popisů produktů do databáze včetně vyhledávání veškerých dostupných informací, aktivní znalost trhu a konkurence včetně jejich aktivit na základě dostupných dat a osobního monitoringu, kontakt s dodavateli a zákazníky na produktové úrovni, optimalizace sortimentu a skladových zásob, vedení související administrativy e-shopu.

Kontakt na zaměstnavatele

Libor Jařab
+420 603 536 817
prace@j-m.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: před 3 dny
Zhlédnuto: 1×