Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

MSA, a.s. nabízí v obci Dolní Benešov volnou pracovní pozici "Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 25000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
(technická podpora prodeje pro ruský trh)
Obor(y): Obchod a cestovní ruch
Obec: Dolní Benešov
Mzda: 25000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
MSA, a.s.
Hlučínská 641
747 22 Dolní Benešov
+420 733 678 252

Další informace o volném místu

KO: Janků Kateřina Ing., e-mail: katerina.janku@msa.cz.
VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici v armaturách podmínkou, znalost ruského trhu a jeho specifik, časová flexibilita - pracovní doba dle potřeb zákazníka, komunikativnost, organizační schopnosti, silná osobnost, ochota cestovat.
Pracoviště Dolní Benešov, nástup ihned.
Pracovní náplň: poradenství prodejcům o správném zpracování technických návrhů k zákazníkům, přímá příprava technických návrhů, analýza požadavků zákazníka a vyhodnocení možností a způsobů realizace, definice nestandartních požadavků a konzultace s technologií a konstrukcí, komunikace se zákazníkem při jednáních o technické stránce jeho požadavků a o stavu výroby zakázky, účast na projektech - technická podpora pro získání nových certifikátů, koordinace přípravy a schvalování ITP - plán pro monitorování a testování výrobků, příprava dokumentů v ruštině.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Kateřina Janků
+420 733 678 252
katerina.janku@msa.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 14.10.2017
Zhlédnuto: 1×