Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

MSA, a.s. nabízí v obci Dolní Benešov volnou pracovní pozici "Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 60000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
(obchodní ředitel -ka)
Obor(y): Obchod a cestovní ruch
Obec: Dolní Benešov
Mzda: 60000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
MSA, a.s.
Hlučínská 641
747 22 Dolní Benešov
+420 733 678 252

Další informace o volném místu

KO: Janků Kateřina Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: katerina.janku@msa.cz.
SŠ/ VŠ ekonomického, obchodního nebo technického směru, praxe na obdobné pozici podmínkou, zkušenosti s vedením obchodního týmu, zkušenosti s armaturami podmínkou, znalost AJ na úrovni C1 (pokročilá) podmínkou - (nutnost komunikovat s klienty a nerodilými mluvčími v MSA, AJ jako komunikační platforma), ruština pokročilá (reportovací linie přímo do Ruska, obchodní aktivity na RU trhu), flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost MS Office.
Pracoviště Dolní Benešov.
Pracovní náplň: strategický partner pro klíčové zákazníky; zodpovědnost za dodržování měsíční, kvartálních a ročních plánů jak z hlediska tržeb, tak z hlediska marží; navrhování a implementace obchodní strategie, rozvoj obchodních vztahů; analýza výsledků prodejních aktivit, reporting; nábor, motivace a hodnocení zaměstnanců; komunikace s dalšími úseky společnosti - nákup, konstrukce, technologie, atd.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Kateřina Janků
+420 733 678 252
katerina.janku@msa.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 14.9.2017
Zhlédnuto: 1×