SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE". Nástupní mzda je od 25 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 25 800 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Opava - CHPD Vlaštovičky
Marie Dolanské 13/19
74601

Další informace o volném místu

*KO: Eva Pospěchová,
Životopis a motivačním dopisem posílejte na adresu: Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 31.05.2023
K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Požadavky:
VOŠ/VŠ v oblasti sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika. Jsou vítány zkušenosti s cílovou skupinou (lidé s těžkým zrakovým znevýhodněním, lehkým mentálním znevýhodněním), samostatnost, ochota učit se novým věcem, odpovědnost, požadujeme trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost práce na PC a řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič).

Popis pozice: Hledáme kolegu/kolegyni, který/á rád/a doplní náš tým chráněného bydlení a tým sociální rehabilitace. Bude vykonávat činnost sociálního pracovníka, provádět sociální šetření, poskytovat sociální poradenství, vytvářet individuální plány klientů, zajišťovat analytickou a metodickou činnost v sociální oblasti - zpracovávat a pravidelně revidovat standardy kvality sociální služby. Po zaučení bude klienty také aktivně vést k jejich samostatnosti (nácvik prostorové orientace a samostatného pohybu, nácvik práce s kompenzačními pomůckami, zprostředkování kompenzačních pomůcek, vyhledávání vhodného zaměstnání) a hledat nové možnosti vedoucí k sociálnímu začleňování klientů.

Ohodnocení: předpokládaná nástupní mzda od 25 800 Kč/celý úvazek.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem