SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE". Nástupní mzda je 22 600 – 34 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
22 600 – 34 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Opava - CHPD Vlaštovičky
Marie Dolanské 13/19
74601

553 612 780

Další informace o volném místu

KO: Eva Pospěchová, tel. 553 612 780, email: personalni@charitaopava.cz
Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 31. 8. 2021. K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava - Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á rád doplní náš tým chráněného bydlení a sociální rehabilitace. Bude vykonávat činnost sociálního pracovníka, provádět sociální šetření, poskytovat sociální poradenství, vykonávat odborný dohled nad individuálními plány klientů, zajišťovat metodickou činnost v sociální oblasti - zpracovávat a pravidelně revidovat standardy kvality sociální služby a odborně povede tým pracovníků v sociálních službách. Stane se aktivním členem týmu pobytové, ambulantní a terénní služby, který bude hledat nové možnosti vedoucí k samostatnosti klientů.

Požadavky:
VOŠ/VŠ v oblasti sociální práce, jsou vítány zkušenosti s cílovou skupinou (lidé s těžkým zrakovým znevýhodněním, lehkým mentálním znevýhodněním), oceníme schopnost vést tým, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, odpovědnost, požadujeme trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost práce na PC a řidičské oprávnění sk.B (aktivní řidič).

Ohodnocení: předpokládaná mzda od 22 600,- Kč/celý úvazek do 34 500,- Kč/celý úvazek + příplatek za práci v pobytové službě 2 500,- Kč.

Místo pracoviště: Charita Opava - Dům sv. Cyrila a Metoděje pro zrakově postižené, Marie Dolanské 19, Opava Vlaštovičky

Kontakt na zaměstnavatele

Charita Opava
Eva Pospěchová
personalista
553 612 780
personalni@charitaopava.cz


Poslední změna: před 2 týdny