SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE (Opava)

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE". Nástupní mzda je 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - pracoviště
Liptovská 1045
747 06 Opava 6

Další informace o volném místu

* KO: Bc. Slaninová Dagmar. Své životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 30. 9. 2019 na email: czp.opava@czp-msk.cz. O přesném termínu druhého kola budou vybraní uchazeči informováni telefonicky.
Výběrové řízení bude tříkolové. V prvním kole budou zájemci vybíráni na základě zaslaných životopisů, druhém a třetím kole bude formou osobního pohovoru a písemných testů s ověřením požadovaných znalostí a dovedností.
Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů.
Náplň práce: jedná se o poskytování odborného sociálního poradenství v poradně pro osoby se zdravotním postižením a osobní asistenci. Požadované vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání, nejlépe však vysokoškolské v oboru právo, sociální práce, sociální pedagogika (blíže viz. § 110 uvedeného zákona).
Požadujeme: Vyšší odborné vzdělání, balakářské či vysokoškolské, nadprůměrné komunikační dovednosti, opravdový zájem o pomoc druhým, empatii, samostatnost, psychickou odolnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, schopnost vyhledávat informace. Dále je nutná dobrá orientace v systému sociálního zabezpečení (tj. systém sociálních dávek včetně předpisů vztahujících se k osobám se zdravotním postižením). Dále požadujeme dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet).
Nabízíme: smysluplnou a zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, dle dosažených pracovních výsledků možnost postupného přiznání osobního příplatku.
Pracovní úvazek 1. Místo výkonu práce Opava.
Pracovní doba: PO 8:00-12:00, 12:30-17:00, ÚT-ČT 8:00-12:00, 12:30-16:00, PÁ 8:00-12:00, 12:30-14:00 a volitelnou od 7:00 do 8:00 a po skončení základní pracovní doby do 18:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Slaninová, kont.osoba
czp.opava@czp-msk.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.9.2019