SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK /NICE (Opava)

ANIMA VIVA z.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK /NICE". Nástupní mzda je 29 000 – 30 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK /NICE
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
29 000 – 30 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
ANIMA VIVA z.s.
Liptovská 1045/21
74706

Další informace o volném místu

KO: Brňáková Hana Bc., tel.: 731 177 812.
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 24.11.2023 na emailovou adresu: centrum.opava@animaviva.cz . Do předmětu mailu nadepište: Výběrové řízení.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou vybraní a osloveni pouze ti uchazeči, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení, které se uskuteční na přelomu listopadu a prosince 2023

Požadujeme:
- splnění kvalifikačních podmínek dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Minimální kvalifikační předpoklady: vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociální práce, sociální pedagogika, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost
Požadavky: znalost práce na PC, zkušenost práce s evidenčními programy v sociálních službách výhodou, zkušenost s prací s cílovou skupinou osob s duševním onemocněním a mentálním postižením, řidičský průkaz sk. B.
Osobnostní předpoklady: empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce s jednotlivcem i se skupinou, prezentační dovednosti, koncepční myšlení, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup, schopnost týmové práce, kreativita, flexibilita, ochota dále se vzdělávat, odolnost vůči psychické zátěži.

Příležitost vhodná i pro absolventy.
Předpokládaný nástup od 1.1.2024.

Dovolená navíc, podpora osobního růstu formou vzdělávání, práce v podporujícím a příjemném kolektivu, nefinanční benefity odpovídající možnostem v NNO v sociálních službách.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny