Notice: Undefined offset: 0 in /home/forge/www.uradpracekolin.cz/public/_pg-volne-misto.php on line 107

Notice: Undefined index: in /home/forge/www.uradpracekolin.cz/public/_pg-volne-misto.php on line 107

Notice: Undefined offset: 0 in /home/forge/www.uradpracekolin.cz/public/_pg-volne-misto.php on line 108

Notice: Undefined index: in /home/forge/www.uradpracekolin.cz/public/_pg-volne-misto.php on line 108
REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO (Opava) – Úřad práce Opava

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO (Opava)

C O L O R A spol. s r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO". Nástupní mzda je 25 000–35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO
Obec:
Opava
Mzda:
25 000–35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
C O L O R A spol. s r.o. - pracoviště Opava
Pekařská 1638
747 05 Opava 5

Další informace o volném místu

* KO: Makovská Denisa, životopisy zasílejte na e-mail: makovska@sayerlack.cz. Nechodit na pracoviště, zaměstnavatel se zde nenachází, zkontaktování přes e-mail.
Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělaný s maturitou výhodou VŠ chemického nebo dřevozpracujícího směru. S nadprůměrnými komunikačními schopnostmi. Práce na PC na uživatelské úrovni je samozřejmostí. Technické myšlení a obchodní dovednostmi získané díky předchozí praxi. Úspěšný, samostatný, schopný řešit problémy. S řidičským průkazem skupiny B, aktivní řidič. Trestně bezúhonný. Výhodou: praxi v oblasti nátěrových hmot, chemickém průmyslu či znalost sortimentu pro dřevovýrobu, zkušenost na podobné pozici.
Náplň práce: vlastní prodejní aktivity a vyhledávání obchodních příležitostí u potenciálních i stávajících zákazníků, jejich technická podpora a kompletní servis v příslušném regionu. Odpovědnost za výsledky obchodní činnosti. Zpracovávání nabídek, samostatné vedení obchodních jednání. Agenda spojená s prodejem našich výrobků a vedením skladu ve svěřené regionální pobočce v Opavě. Spolupráce s vedením společnosti a s kolegy z hlavní pobočky v Hradci Králové.
Co nabízíme: práci na plný úvazek v atmosféře rodinného podniku. Atraktivní platové podmínky dle dosažených výsledků - naši nejúspěšnější kolegové si vydělají až 40 000 Kč (fixní plat + motivační osobní ohodnocení). Zázemí v podobě malého skladu s administrativní částí, které bude Vaší základnou. Auto a mobilní telefon pro osobní potřeby. Volné víkendy a svátky. Důkladné zaškolení a pravidelná školení. Podporu z hlavní pobočky v Hradci Králové.
Nástup co nejdříve.

Kontakt na zaměstnavatele

Denisa Makovská
makovska@sayerlack.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.4.2019