PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODU (Opava)

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODU". Nástupní mzda je 20 500–24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODU
Obor(y):
Služby , Stavebnictví
Obec:
Opava
Mzda:
20 500–24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Sm VaK a.s. - Opava
Krnovská 72
747 07 Opava 7

Další informace o volném místu

*KO: Kuchařová Zdenka.
Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 15.6.2019 na adresu:
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., oddělní personalistiky a mezd, 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, případně na e-mail: smvak@teamio.eu
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru (případně ÚSO s maturitou), obecnou znalost z oboru vodovodů, oprávnění pro svařování elektrotvarovkami a polyfúzně - výhodou, strojnický průkaz na obsluhu stavebních strojů, spolehlivost, flexibilita.
Pracoviště: Opava a ostatní pracoviště v okruhu působnosti zásahového střediska vodovodních sítí Opava.
Náplň práce: montáže, údržba a opravy na vodovodních řadech, odstraňování poruch na potrubí vodovodních řadů, výkopové práce, obsluha stavebních mechanismů a zařízení, montáž a výměna vodoměrů různých typů, odpočty vodoměrů, úpravy povrchů po výkopech ručně i strojně, montáže, demontáže a opravy vodovodních přípojek ze všech druhů materiálů, kontroly zabezpečení vodoměrů proti nedovolené manipulaci a neoprávněných odběrů pitné vody, zajištění pohotovostní služby v mimopracovní době.

Kontakt na zaměstnavatele

Zdenka Kuchařová, personalistka
zdenka.kucharova@smvak.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 4.6.2019