PROVOZNÍ MANAŽER/-KA BEZPEČNOSTNÍ AGENTURY (Opava)

Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PROVOZNÍ MANAŽER/-KA BEZPEČNOSTNÍ AGENTURY". Nástupní mzda je 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROVOZNÍ MANAŽER/-KA BEZPEČNOSTNÍ AGENTURY
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Opava
Mzda:
21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Bohemia Marten Plus s.r.o. - Opava

+420 606 333 112

Další informace o volném místu

*KO: Liebertzová Pavla, tel.: 606 333 112, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Osobní schůzku nutno domluvit přes telefon nebo e-mail - nechodit na pobočku.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, čistý rejstřík trestů, certifikát strážného (možno zprostředkovat), věk nad 18 let, praxe v security výhodou, skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace, týmové jednání, strategické myšlení, časová flexibilita.
Náplň práce: zajištění řízení a kontroly ostrahy obchodních řetězců Kaufland, Penny Market a Lidl, kooordinace a motivace zaměstnanců, reporting na přímého nadřízeného, komunikace s klienty, reprezentování společnosti.
Nabízíme: velmi atraktivní práci v příjemném kolektivu, možnost kariérního i platového růstu ve stabilní společnosti s možností prodloužení pracovního poměru, odpovídající platové ohodnocení, pracovní pozici, která je vyhraněna pro osoby se zdravotním postižením, které nebrání, mobilitě a řízení motorového vozidla.
Nástup možný ihned, pracovní doba 08:00 - 14:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Pavla Liebertzová
+420 606 333 112
nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 1.10.2019