PROGRAMÁTOR/KA ANALYTIK/TESTER-KA APLIKAČNÍHO SOFTWARU (Opava)

DATA-Software spol. s r. o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/KA ANALYTIK/TESTER-KA APLIKAČNÍHO SOFTWARU". Nástupní mzda je 30 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/KA ANALYTIK/TESTER-KA APLIKAČNÍHO SOFTWARU
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Opava
Mzda:
30 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
DATA-Software spol. s r. o.
U Fortny 50/1
74601

Další informace o volném místu

KO: Ing. Miroslav Nedbal, tel.: 235 350 650 - volejte v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: jobs@datasw.cz.

Požadavky: Schopnost učit se používat vývojové prostředí (Magic, UniPaaS, XPA) - není nutnost prostředí znát, znalost programového jazyka, znalost programátorských pravidel, schopnost pracovat v týmu, důvěryhodnost, bezúhonnost, sebekontrola, odolnost vůči stresu.
Výhodou: Praxe v IT oboru, znalost podnikových informačních systémů, tvorba databázových informačních systémů, obecný přehled.
Nabízíme: Práce na HPP, pružná pracovní doba, možnost částečné práce na Home office, příspěvek na stravu a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, mobil a PC, využití firemního auta i k soukromým účelům.
Náplň práce: Programové úpravy, analýza procesů, testování programových úprav, psaní změnových listů, komunikace s konzultantem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny