PRODAVAČ/-KA (Hlučín)

SNABYTEK COMPANY s.r.o. nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "PRODAVAČ/-KA". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRODAVAČ/-KA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hlučín
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SNABYTEK COMPANY s.r.o. - prac. Hlučín
Mírové náměstí 29/25
74801

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba: Miketa Jan Bc., tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.com
Do naší nově rekonstruované provozovny Hlučín, kterou budeme otevírat po rekonstrukci v říjnu 2022 hledáme nové posily. Prodejna prochází komplexní rekonstrukcí a modernizací. Cílem rekonstrukce je také zásadní obměna sortiment se změnou zaměření prodejny i řešení dispozice.
Do nové provozovny přijmeme až 3 šikovné prodavačky/prodavače. Nástup od 1.10.2022.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE PROBÍHAT V TERMÍNU: ZAČÁTEK ZÁŘÍ. (Přesné datum budeme upřesňovat)
SNABYTEK COMPANY s.r.o. je spolehlivý zaměstnavatel. Již 26 let děláme klientům radost novými interiéry, dekoracemi a vybavením domácnosti.
Benefity: výkonnostní a obratové prémie, sleva na firemní výrobky, flexibilní plánování směn, firemní akce, vzdělávání,
Náplň práce: Prodej domácích potřeb, dekorací, nábytku a příslušenství do domu a bytu, obsluha zákazníků, práce v týmu, práce s hotovostí, práce na pc, objednávání a doplňování zboží, Přijímání a vyskladňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží, zbožíznalství, poradenství zákazníkům.
Požadujeme: Pozitivní přístup k zákazníkům, ochotu učit se nové prodejní postupy, vstřícnost, komunikativnost, obchodního ducha, zvládat procesy obsluhy na profesionální úrovni, znalost práce na PC, časovou flexibilitu v rámci plánování směn
Co nabízíme: Budete pracovat v moderní nově zrekonstruované prodejně. Nabídneme Vám moderní zázemí a moderní přístupy. Pracovní prostředí prodejny se Vám bude líbit. Stále pracujeme na inovacích, zlepšeních a vývoji firemní kultury. Budeme se snažit podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby i Váš plat byl k vaší spokojenosti a motivaci být s námi.
Práci od pondělí do pátku 8-18 hodin, sobota 8-13 hod., tým kolegů, kteří nabídnou pomocnou ruku, osobní rozvoj, zaměstnání na HPP případně částečný úvazek, firemní vzdělávání, společenské akce.
POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.
Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz, předmět "ŽIVOTOPIS PRODAVAČKA HLUČÍN" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, jednatel, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem