PRODAVAČ/-KA (Hlučín)

SNABYTEK COMPANY s.r.o. nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "PRODAVAČ/-KA". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRODAVAČ/-KA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hlučín
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SNABYTEK COMPANY s.r.o. - prac. Hlučín
Mírové náměstí 29/25
74801

Další informace o volném místu

Design je naše jméno, kvalita je naše příjmení! Již 26 let děláme klientům radost novými interiéry. Mrkni na www.snabytekinteriery.cz nebo se přijď podívat do naší prodejny Hlučín kde můžeš také pracovat.
Náplň práce: Hledáme pro naši společnost PRODAVAČKU se zkušenosti s prodejem sortimentu v oblasti nábytku, dekorací a domácích potřeb. Naše prodavačka se stará o kompletní provoz prodejny Hlučín, o vystavování zboží, o dekorování prodejny. Dále papírovou agendu, přijímání zboží, výdej dokladů atd.. Hledáme kreativce, kterého baví dekorovat, komunikovat s lidmi.
Co nabízíme: Prostředí našeho studia se Vám bude líbit. Je to moderní zázemí se spoustou hezkých věcí k prodeji. Zázemí středně velké společnosti, která se neustále rozšiřuje. Budeme se snažit podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby i Váš plat byl k vaší spokojenosti a motivaci být s námi.
Práci od pondělí do pátku 8-17 hodin. Práce na dobu neurčitou. Tým kolegů, kteří nabídnou pomocnou ruku. NABYTEK® je dobrá značka pro osobní rozvoj, Zaměstnání na HPP případně částečný úvazek. Firemní vzdělávání, společenské akce. Firemní Video: https://youtu.be/UQVRf-sMyDk
Požadujeme: Vše podstatné je popsáno výše. Práce v Programu POHODA nebo jiném účetním software. Znalost práce na PC. Časovou flexibilitu. Ochotu učit se. Rychle se začlenit.
Pokud jste se dočetl/a až sem, potkejme se u kávy a možná tím začne nová etapa vašeho života.
POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz , předmět "ŽIVOTOPIS PRODAVAČKA" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, jednatel, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ
Kontaktní osoba: Miketa Jan Bc., tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem