PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". Nástupní mzda je od 140 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 140 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Opava - Charitní pečovatelská služba
Kylešovská 777/4
74601

Další informace o volném místu

* Životopis s motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Eva Pospěchová, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 30. 11. 2023.

K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Požadavky: kvalifikační předpoklady: základní nebo střední vzdělání, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách dle požadavku zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (není podmínkou), trestní bezúhonnost
osobnostní předpoklady: kladný vztah k lidem, schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Typ pracovního poměru: práce na dohodu o provedení práce, příp. na pracovní smlouvu na zkrácený úvazek (jedná se o zástupy za nepřítomné zaměstnance)

Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce, příp. pracovní smlouva na zkrácený úvazek předpokládaný nástup co nejdříve

Popis pozice: pečovatelská činnost v domácnosti uživatelů služby, komplexní péči o jejich osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem