PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Opava)

Charita Opava nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". Nástupní mzda je od 23 400 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Opava
Mzda:
od 23 400 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Charita Opava - Denní stacionář Mraveneček
Neumannova 640/3
74707

Další informace o volném místu

*KO: Kupková Hana Ing., tel.: 553 612 780, e-mail: personalni@charitaopava.cz
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, Ing. Hana Kupková, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 22.9.2023.
K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".
Požadavky:
ZŠ/SOU/SŠ, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (dle požadavku zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách), trestní bezúhonnost.
Osobnostní předpoklady: kladný vztah k lidem s kombinovaným a mentálním postižením, schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Předpokládaná nástupní mzda 23 400 Kč /měsíc.
Benefity: stravenkový paušál, zaškolení, dovolená 6 týdnů, narozeninové volno, odměny, možnost vzděláváné, pravidelné supervize.
Jedná se o zástup za dlouhodobě nemocného zaměstnance.
Popis pozice: přímá práce s mladými lidmi s kombinovaným a s mentálním postižením
Nástup ihned.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny