Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Nabídka volného místa již není aktuální.

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 16000-18000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
(OSOBNÍ ASISTENT-KA)
Obor(y): Zdravotnictví
Obec: Opava
Mzda: 16000-18000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - pracoviště
Liptovská 1045
747 06 Opava 6

Další informace o volném místu

* KO: Slaninová Dagmar, životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: czp.opava@czp-msk.cz. Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů.
ZŠ, odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, předchozí praxe v oboru výhodou, časová flexibilita, pozitivní vztah k lidem, samostatnost, spolehlivost, tolerance, schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ŘP sk. B - aktivní řidič.
Pracovní úvazek plný či zkrácený (0,5 -1), nepravidelná pracovní doba - včetně víkendů, pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Pracovní náplň: přímá péče u lidí se zdravotním postižením a seniorů, pomoc při zajištění jejich základních potřeb, podpora klientů při trávení volného času.

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Slaninová, kont.osoba
czp.opava@czp-msk.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 4.1.2018
Zhlédnuto: 15×