Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 17000-20000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
(PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OBSLUŽNÁ PÉČE)
Obor(y): Zdravotnictví
Obec: Opava
Mzda: 17000-20000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory - Domov sv. Zdislavy
Rooseveltova 768
746 01 Opava 1
+420 553 615 646

Další informace o volném místu

KO: Mgr. Horáková Daniela tel.: 730 575 975 - volejte pouze v Po - Pá 8:30 - 15:30 hod., e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz
Absolvování akreditovaného kurzu pracovník v sociálních službách - je možné během pracovního poměru.
Pracovní poměr na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nepřetržitý provoz - 12 hodinové směny (7:00 - 19:00; 19:00 - 7:00), pracoviště Opava, nástup ihned.
Pracovní náplň:
Sleduje potřeby klienta a jako klíčový pracovník vede individuální záznamy o průběhu sociální služby a je zodpovědný za jejich naplňování. Provádí komplexní obslužné práce o klienty. Poskytuje pomoc při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posiluje životní aktivizace klientů a uspokojuje jejich potřeby v době od 0 do 24 hodin. Poskytuje pomoc při osobní hygieně a oblékání klientů a upozorňuje na změny zdravotního nebo duševního stavu klientů. Doprovází klienta k vyšetření, ošetření, na vycházky. Zajišťuje a dohlíží na stravování klientů, manipuluje s prádlem klientů. Provádí stlaní, převlékání a dezinfekci lůžek a matrací. Vede klienta k soběstačnosti, využívá k tomu všech činností tak, aby podporovaly, obnovovaly a využívaly zachované funkce. Spolupracuje při zajišťování kulturních a společenských akcí. Sehrává důležitou roli v adaptaci obyvatel na prostředí domova, spoluvytváří podmínky pro důstojné dožití klientů. Dbá na dodržování čistoty a pořádku, na upravené a estetické prostředí domova, činí opatření pro zajištění bezpečnosti klientů.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Daniela Horáková
+420 553 615 646
seniori.svzdislava@seznam.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 7.6.2018
Zhlédnuto: 1×