Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Pomocníci v kuchyni

Nabídka volného místa již není aktuální.

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace nabízí v obci Háj ve Slezsku volnou pracovní pozici "Pomocníci v kuchyni". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 9370-14120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Pomocníci v kuchyni
(POMOCNÁ SÍLA DO KYCHYNĚ)
Obor(y): Výroba a provoz, Služby
Obec: Háj ve Slezsku
Mzda: 9370-14120 Kč
Úvazek:
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Bez vzdělání
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7
747 92 Háj ve Slezsku
+420 553 773 233

Další informace o volném místu

KO: Bc. Michaela Pardová, tel.: 553 773 233, motivační dopis a životopis zašlete poštou na adresu: Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace, Poddubí 7, 747 92 Háj ve Slezsku - Smolkov ( obálku označte ,, výběrové řízení - pomocná síla do kuchyně ") nebo elektronicky na e-mail: personalni@dsludmila.cz. Uchazeči, kteří budou vybráni do 2. kola výběrového řízení, budou telefonicky kontaktováni.
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodů. Poskytnutím svých osobních údajů dávají uchazeči domovu souhlas s jejich správou ave smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášky zaslané do výběrového řízení se uchazečům nevracejí ( zůstávají uloženy v domově ve lhůtách stanovených zákonem jsou skartovány).
Zdravotní průkaz, zkušenost v oboru gastronomie vítána, znalost hygienických předpisů, trestní bezúhonnost, organizace práce, ochota, spolehlivost, flexibilita, loajalita k organizaci, týmová spolupráce
pracoviště Háj ve Slezsku - Smolkov, nepřetržitý provoz, nástup ihned.
Pracovní náplň: pomocné a úklidové práce při přípravě a výdeji celodenní stravy (snídaně, oběd, svačina, večeře), pomocné práce při výrobě a výdeji běžných druhů teplých jídel, studené kuchyně a moučníků.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Michaela Pardová
+420 553 773 233
personalni@dsludmila.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 19.10.2017
Zhlédnuto: 23×