POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ (Opava)

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Opava
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - pobočka Opava
sady Svobody 448
746 01 Opava 1

Další informace o volném místu

*KO: Kavanová Marta, e-mail: mkavanova@koop.cz.
Požadavky: SŠ s maturitou, ŘP sk B., bezúhonnost, uživatelskou znalost práce na PC, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti; praxe v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, či obchodě - výhodou; příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Náplň práce: staráme se o klienty nové i stávající, informujeme klienty o aktuálním stavu jejich pojištění, navrhujeme optimální řešení pro klienty na základě jejich potřeb a požadavků, zajišťujeme potřeby i malých a středních podnikatelů.
Výhody: v průběhu adaptace Vás podpoříme bonusovou částkou až 180.000 Kč, profesionální pomoc manažerů, zdarma školení špičkových produktových specialistů, nadstandardní finanční ohodnocení za poctivě odvedenou práci, zajímavý kariérový postup. Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění.
Pracoviště Opava, pracovní doba 8:00 - 16:00 hod, po adaptaci možná domluva průžné pracovní doby.

Kontakt na zaměstnavatele

Marta Kavanová
mkavanova@koop.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.1.2020