PHP VÝVOJÁŘ -KA (Opava)

REMANTE GROUP s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "PHP VÝVOJÁŘ -KA". Nástupní mzda je 25 000–40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PHP VÝVOJÁŘ -KA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Opava
Mzda:
25 000–40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
REMANTE GROUP s.r.o.
Na Starém břehu 2756
746 01 Opava 1

Další informace o volném místu

*V případě Vašeho zájmu zašlete elektronicky svůj strukturovaný životopis v českém jazyce ve formátu DOC či PDF na email: hr@remante.com.
Odesláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých údajů pro účely realizace výběrového řízení. Prohlašujeme, že veškeré Vámi zaslané údaje budou použity výhradně pro účely výběrového řízení a nebudou poskytnuty třetím osobám.

POŽADUJEME: Praktickou zkušenost s programováním v PHP a MySQL, znalost některého MVC frameworku, základní znalosti používání gitu, anglický jazyk na úrovni čtení/psaní technické dokumentace.
JAKÉ MÁME TECHNOLIGIE: Všechny naše systémy běží na PHP 7.1, letos nás čeká přechod na PHP 7.3, frontend nám pohání HTML5, CSS3 (používáme preprocesor Sass) a JavaScriptový framework DOJO, postupně přecházíme na ES6 a vyšší, využíváme Docker a pro nasazování do produkce Jenkins, pravidelné code review a dodržujeme standardy KISS, DRY, SOLID ,ve vývoji využíváme Docker a pro nasazování do produkce Jenkins, interní IS je postavený na Zend Frameworku, s využitím Nette komponent.

Homeoffice a pružná pracovní doba je samozřejmostí, pravidelné bonusy, velký prostor pro seberealizaci, teambuildingové akce (loni jsme byli za odměnu na Maltě, víkend v Beskydech, laser game, atd.) atd. Pracovní smlouva na 1 rok s možnosti prodloužení.
NÁSTUP DLE DOMLUVY.

Kontakt na zaměstnavatele

Květoslava Čižmárová
hr@remante.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před týdnem