PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ (Otice)

TECHFLOOR s. r. o. nabízí v obci Otice volnou pracovní pozici "PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Otice
Mzda:
27 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TECHFLOOR s. r. o. - provozovna Otice
K Rybníčkům 342
747 81 Otice

+420 553 791 311

Další informace o volném místu

KO: Kyjovská Pavla Bc., tel.: 553 791 311. Nabídku včetně stručného životopisu zašlete na e-mail: kyjovska@techfloor.cz.

Požadujeme: praxe na pozici mzdové a personální účetní, aktuální znalosti a přehled v oblasti mzdové a personální legislativy, komunikační a organizační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, týmového ducha, diskrétnost.
Nabízíme: Zázemí silné prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, mzdu odpovídající pracovním zkušenostem včetně motivačních složek, nástup možný ihned na plný úvazek, místo výkonu práce je Opava - Otice, stravenky, mobilní telefon, možnost vzdělávání a osobního rozvoje v ekonomické oblasti.
Náplň práce: kompletní znalost mzdové a personální problematiky, zpracování mezd pro cca 140 zaměstnanců v programu Premier systém v plném rozsahu, zajišťování povinností vyplývajících z platné legislativy, komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní, vysílání zaměstnanců na lékařské prohlídky, zpracování a účtování cestovních náhrad zaměstnanců, vedení pokladny.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Pavla Kyjovská, mzdová účetní
+420 553 791 311
kyjovska@techfloor.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.2.2019