PEDAGOG, PEDAGOŽKA VČASNÉ PÉČE

Centrum inkluze o.p.s. nabízí v obci Budišov nad Budišovkou volnou pracovní pozici "PEDAGOG, PEDAGOŽKA VČASNÉ PÉČE". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PEDAGOG, PEDAGOŽKA VČASNÉ PÉČE
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Budišov nad Budišovkou
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Centrum inkluze o.p.s. - pracoviště Budišov nad Budišovkou
Československé armády 325
747 87Budišov nad Budišovkou
+420 728 343 747

Další informace o volném místu

* Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky na adresu: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz. O termínu výběrového řízení budete včas informováni.
min. SŠ vzdělání pedagogického či sociálního směru, ochota pracovat s dětmi v klubu i v terénu přímo v domácnostech rodin, samostatnost, vstřícnost, pochopení pro odlišnosti naší cílové skupiny. Praxe v pedagogické či sociální oblasti výhodou. Kladný vztah k malým dětem, otevřenost.
Pracoviště Budišov nad B., nástup ihned.
V Budišově nad Budišovkou funguje nízkoprahový předškolní klub pro děti ohrožené sociálním vyloučením. Jeho denní režim je podobný jako v mateřské škole. Potřebujeme, aby pracovník uměl sestavit hravý a zážitkový dopolední program pro děti, aby se u nás něco naučily. A právě pro tuto práci hledáme do našeho týmu posilu!

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Lucie Stanjurová
+420 728 343 747
lucie.stanjurova@centruminkluze.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 2.8.2018