OSTRAHA PRODEJNY LIDL (Vítkov)

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "OSTRAHA PRODEJNY LIDL". Nástupní mzda je od 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OSTRAHA PRODEJNY LIDL
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Vítkov
Mzda:
od 18 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.- Lidl Vítkov
Budišovská 1010
74901

737087145

Další informace o volném místu

*KO: Lenka Hanušová, tel.: 737 087 145 - Po-Pá: 9:00 - 16:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. - nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.
Prosíme, nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem.
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max. 12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera..
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, základy práce na PC.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu a po odpracování 3 měsíců jednorázovou prémii ve výši 1500 Kč. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním a s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pracoviště : Lidl - Budišovská 1010, Vítkov.

Kontakt na zaměstnavatele

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.- Lidl Vítkov
Lenka Hanušová
737087145
nabor.centrum@bohemiamarten.cz


Poslední změna: před 2 týdny