OSTRAHA PRODEJNY LIDL (Kravaře)

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí v obci Kravaře volnou pracovní pozici "OSTRAHA PRODEJNY LIDL". Nástupní mzda je 18 000 – 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OSTRAHA PRODEJNY LIDL
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Kravaře
Mzda:
18 000 – 22 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - Lidl Kravaře

737087145

Další informace o volném místu

KO: Hanušová Lenka, volejte na tel. 737 087 145, Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz a uvádějte platné telefonní číslo a emailovou adresu.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku,příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe v securitě výhodou, není však podmínkou. Pokud nemáte Certifikát strážného, zajistíme.

Nabízíme: Práci v silné a stabilní společnosti na HPP i na DPP, odpovídající platové ohodnocení, možnost zálohy na mzdu, odměny za záchyty. Po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 1 500,- Kč. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný ihned.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy majetku prodejny, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, 12-ti hod. směny dle otevírací doby prodejny, turnus krátký a dlouhý týden.

Kontakt na zaměstnavatele

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - LIDL
Lenka Hanušová
737087145
nabor.centrum@bohemiamarten.cz


Poslední změna: před 1 týdnem