OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND (Opava)

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND". Nástupní mzda je 17 900 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Opava
Mzda:
17 900 – 25 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - prodejna Kaufland
Hlučínská 1605/49
74705

721954166

Další informace o volném místu

KO: Svatava Šašková tel.: 721 954 166 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz - nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.Certifikát strážného.

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Kontakt na zaměstnavatele

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - prodejna Kaufland
Svatava Šašková
721954166
nabor.centrum@bohemiamarten.cz


Poslední změna: před 9 měsíci