Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Vila Vančurova o.p.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 18000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče
(AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE)
Obor(y): Zdravotnictví
Obec: Opava
Mzda: 18000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Vila Vančurova o.p.s.
Vančurova 1217
746 01 Opava 1
+420 733 628 914

Další informace o volném místu

*KO: Kopytek Tereza Mgr., tel.: 733 628 914, e-mail: reditel@vilavancurova.cz
Bezúhonnost podmínkou, minimálně kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat do 18 měsíců ode dne nástupu) nebo odpovídající vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., pozitivní vztah k seniorům, trpělivost, empatie a vstřícnost při péči o seniory s Alzheimerovou demencí a jiným duševním onemocněním, předchozí zkušenost s prací v sociálních službách pro seniory je vítána, zkušenost s aktivizací (např. trénování paměti, jemné motoriky, výtvarné aktivity, zahradničení, zpěv, hra na hudební nástroj) - výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, zájem o další vzdělávání, smysl pro týmovou práci, proaktivní přístup. Vhodné pro kreativní lidi s výtvarným či hudebním cítěním nebo pedagogické pracovníky.
Pracoviště Opava, nástup ihned nebo po dohodě.
Náplň práce:
zabezpečení a vedení zájmové činnosti pro klienty (kulturní akce, individuální a skupinové terapeutické aktivity), výzdoba zařízení, aktivizace klientů vyžadujících komplexní ošetřovatelskou péči, koordinace dobrovolníků.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Tereza Kopytek
+420 733 628 914
reditel@vilavancurova.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: před 5 dny
Zhlédnuto: 3×