Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Nabídka volného místa již není aktuální.

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace nabízí v obci Háj ve Slezsku volnou pracovní pozici "Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 12910-19470 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení
(PRACOVNÍK, PRACOVNICE PŘÍMÉ PÉČE)
Obor(y): Zdravotnictví
Obec: Háj ve Slezsku
Mzda: 12910-19470 Kč
Úvazek:
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7
747 92 Háj ve Slezsku
+420 553 773 233

Další informace o volném místu

KO: Bc. Michaela Pardová, tel.: 553 773 233. Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email: personalni@dsludmila.cz. Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.
ZŠ/SOU, absolvování akreditovaného kurzu Pracovník v sociálních službách se zaměřením na přímou oobslužnou činnost nebo absolvování tohoto kurzu do 18 měsíců od nástupu do prac. poměru, praxe vítána, komunikační dovednosti při práci s uživateli, fyzická zdatnost při práci s uživateli u lůžka, slušnost, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: mzda dle platných tabulek + příplatek za směnnost, + osobní ohodnocení a prémie po zkušební době, náborový příspěvek ve výši 5 000 Kč, stravenky za noční směny, stravování za výhodnou směnu, příspěvek na penzijní připojištění, započítání odpracované praxe ve výši 100 %, pracovní úvazek: celý/ možnost i zkraceného úvazku, nepřetržitý provoz ve dvou směnách (6-18 a 18-6 hod.), pracovní smlouva, pracoviště Poddubí 7, nástup ihned.
Pracovní náplň: sledování potřeb uživatelů a vedení individuálních plánování o průběhu sociální služby, zajišťovno každodenní hygienické péče o uživatele, poskytování pomoci uživatelům při běžných denních úkonech péče o vlastní osobu, podpora jejich soběstačnosti a udržování optimálního psychického stavu uživatelů.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Michaela Pardová
+420 553 773 233
personalni@dsludmila.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 14.12.2017
Zhlédnuto: 11×