Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Operátoři telefonních panelů

Innogy Zákaznické služby, s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Operátoři telefonních panelů". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 17000-22800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Operátoři telefonních panelů
(SPECIALISTA, SPECIALISTKA KONTAKTU SE ZÁKAZNÍKY)
Obor(y): Administrativa
Obec: Opava
Mzda: 17000-22800 Kč
Úvazek:
Směnnost: Čtyřsměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
Innogy Zákaznické služby, s.r.o.-prac. Opava
Janská 2730
746 01 Opava 1

Další informace o volném místu

*KO: Moldavčuk Olga Ing., životopis zašlete na e-mail: nabor@innogy.com
SOU vzdělání, dobré komunikační schopnosti, příjemný projev bez vady řeči, tah na branku, prodejní dovednosti nebo chuť se prodeji naučit, samostatnost, nadšení, vytrvalost.
Mzda 17 000 - 19 000 Kč (nástupní fixní mzda) + variabilní složka mzdy 15-20% z fixu podle pracovních výsledků, pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, prostřednictvím innogy START programu Vás v prvních 12 měsících podpoříme finanční částkou až 21 000 Kč, vzdělávání i osobní rozvoj, při dobrých výsledcích budete moci pracovat z pohodlí domova (home office), týmové, sportovní a společenské akce (setkání zaměstnanců innogy, lístky do kina na innogy podporované filmy aj.), slevy u více než 2 000 smluvních partnerů innogy na oblečení, obuv, osobní dopravu, výpočetní techniku aj., zvýhodněné zaměstnanecké volání a další produkty pro Vás i rodinu, krytí cestovním pojištěním pro Vás i Vaši rodinu, strukturovaný systém kariérního růstu.
3-4-směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 hod. (7,5 hod./den), pozvolný nástup na směny, možnost zkrácených úvazků po zaškolení, pracoviště: Jánská 14, Opava.
Náplň práce: odbavování PŘÍCHOZÍCH hovorů našich zákazníků; řešení zákaznických požadavků týkajících se záloh, plateb, odečtů, přepisů atd.; konzultace a poradenství klientům; PRODEJ našich služeb a produktů; zpracování emailové komunikace se zákazníky.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Olga Moldavchuk
olga.moldavchuk@innogy.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: před 10 dny
Zhlédnuto: 4×