Odborný referent/vrchní referent v Oddělení vyměřovacím II (Opava)

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Odborný referent/vrchní referent v Oddělení vyměřovacím II". Nástupní mzda je 20 380 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent/vrchní referent v Oddělení vyměřovacím II
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Opava
Mzda:
20 380 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Územní pracoviště v Opavě
Masarykova třída 310
746 01 Opava 1

Další informace o volném místu

Prosíme zájemce, aby se pečlivě seznámili s podmínkami výběrového řízení na: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4842767
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 18. února 2019 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Na Jízdárně 3162/3, 709 00 Ostrava, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna3200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4hun2cu.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 321124 odborný referent/vrchní referent v Oddělení vyměřovacím II – Opava".

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.2.2019