OBCHODNÍ SPECIALISTA - práce vhodná při MD/RD (Opava)

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ SPECIALISTA - práce vhodná při MD/RD". Nástupní mzda je 15 000–30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ SPECIALISTA - práce vhodná při MD/RD
Obec:
Opava
Mzda:
15 000–30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - pracoviště Opava

+420 702 202 123

Další informace o volném místu

KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, e-mail: alena.grelova@nn.cz. Životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu.
Požadujeme: SŠ/SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování a komunikativnost. Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady, chuť pečovat o lidi a hledat po ně řešení.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: v první fázi Vás budeme školit a seznamovat s našimi produkty, abyste klientům dokázal/a dobře poradit. Budete se starat o maximální spokojenost našich klientů vyřizováním jejich požadavků (email, osobně, telefonicky), budete se snažit rozvíjet a prohlubovat vztahy se stávajícími i novými klienty, pracovat v týmu fajn kolegů, ale budete zodpovědná/ý za své vlastní výsledky.
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, po zaškolení možnost práce i z domova, smysluplnost v práci s klienty s možností vlastní seberealizace, za kvalitní práci Vás ohodnotíme pevnou částkou a za úspěchy variabilní odměnou, předáme Vám své zkušenosti a znalosti v oblasti obchodních a komunikačních dovednostech. Pokud jste nikdy s klienty nepracoval/a naučíme Vás to!

Kontakt na zaměstnavatele

Alena Grelová
+420 702 202 123
alena.grelova@nn.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 17.7.2018