Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Nabídka volného místa již není aktuální.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 40000-50000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
(OBCHODNÍ MANAŽER -KA OPAVA A OKOLÍ)
Obor(y): Finance
Obec: Opava
Mzda: 40000-50000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - pracoviště Opava
+420 702 202 123

Další informace o volném místu

* KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123. Nabídku zašlete na e-mail: alena.grelova@nn.cz
Na nově vznikající obchodní místo v Opavě hledáme zkušeného Obchodního manažera.
SŠ/ VŠ vzdělání, zkušenosti v obdobné manažerské pozici ve finančním oboru (z pojišťovny, či banky), prokazatelná zkušenost s úspěšným vedením a motivací obchodního týmu, prodejní dovednosti a schopnost předávat své znalosti a zkušenosti ostatním, samostatnost, proaktivní přístup v práci, rozhodnost a orientaci na výsledek, znalost regionu Opavy a okolí. Hledáme osobnost přirozeného leadra.
Pracoviště Opava, flexibilní pracovní doba s možností Home Office, nástup dle dohody.
Hlavní odpovědnosti:
Řízení výkonu svěřené skupiny obchodníků. Budete přispívat k rozvoji týmu pro dosažení nastavených obchodních cílů a zodpovídat za retenci obchodníků v týmu. Spolupráce při stanovení prodejních cílů a aktivit jednotlivých obchodníků. Zodpovědný/á budete rovněž za prodejní výkon vedené obchodní skupiny a kvalitu výkonu jednotlivých obchodníků. Budete navrhovat a pomáhat při hledání prodejního potenciálu, identifikovat klíčové kampaně, které se budou realizovat prostřednictvím obchodníků, a následně vyhodnocovat jejich efektivitu. Manažer taktéž zodpovídá za adaptaci nových obchodníků a zodpovídá za jejich praktické zaškolení. Realizuje pravidelné týmové porady a individuální schůzky se členy obchodního týmu. Zodpovídá za rozvoj obchodníků, identifikuje jejich rozvojové potřeby a navrhuje aktivity k jejich naplnění. Zodpovídá za včasný reporting nadřízenému i do skupiny.

Kontakt na zaměstnavatele

Alena Grelová
+420 702 202 123
alena.grelova@nn.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 3.3.2018
Zhlédnuto: 10×