Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Odborní asistenti v administrativě

MARSILIUS DEVELOPMENT s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Odborní asistenti v administrativě". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 15000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Odborní asistenti v administrativě
(ASISTENT/-KA - OBCHODNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE)
Obor(y): Administrativa
Obec: Opava
Mzda: 15000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
MARSILIUS DEVELOPMENT s.r.o. - pracoviště Opava
U Jaktařské brány 369
746 01 Opava 1

Další informace o volném místu

*KO: Knappe Lucie, e-mail: marsilius.development@seznam.cz. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem zasílejte, prosím, na uvedenou emailovou adresu.
Hledám opravdu dynamického člověka, s velmi proaktivním přístupem k práci, který bude ochoten se postupně vypracovat od plnění nejběžnějších úkolů až po kvalifikovanou a zodpovědnou práci.
Očekáváme: praxi na obdobné pozici výhodou, velmi dobré kombinační schopnosti, aktivní osobnost s rázným přístupem k práci, samostatnost, příjemný vzhled a vystupování, schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, kreativitu, časovou flexibilitu podmínkou, důslednost a schopnost samostatné práce.
Náplň práce: běžná administrativa, asistentské práce, zpracovávání přehledů, vyřizování a zajišťování záležitostí i mimo společnost, vedení pokladny, vedení a kontrola pohledávek, personalistika, kontrolní činnost, základní účetní operace, správa datových schránek, komunikace s nájemci.
Pracoviště: U Jaktařské brány č.p. 369/12, Opava. Nástup: ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Knappe, asistentka
marsilius.development@seznam.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 5.1.2018
Zhlédnuto: 5×