Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Obchodní zástupci

OSTROJ a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Obchodní zástupci". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je 25000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Obchodní zástupci
(OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE HYDRAULIKA)
Obor(y): Finance, Obchod a cestovní ruch
Obec: Opava
Mzda: 25000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
746 01 Opava 1
+420 553 872 170,

Další informace o volném místu

KO: Mgr. Dagmar Stloukalová, tel.: 553 872 170, 730 189 882, životopis zašlete na e-mail: stloukalova@ostroj.cz.
SŠ/VŠ strojírenského zaměření výhodou, výborná znalost AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou, znalost dalšího jazyka výhodu, výborná znalost práce na PC (SAP výhodou), ŘP sk. B, orientace ve strojírenských technických výkresech, výborné komunikační a argumentační schopnosti, aktivní přístup, samostatnost. Pozitivní vztah k tuzemským i zahraničním služebním cestám.
Náplň práce: realizace úkolů dle návrhu ročního podnikatelského plánu, zodpovědnost za naplnění kapacit, realizace průzkumu trhu a ostatních marketingových činností, koordinace tvorby cen a poskytovaných služeb, zpracování analýz kalkulací a nákladů jednotlivých obchodních případů a analýza technických informací, odpovědnost za rozhodnutí o realizaci zakázky, za realizaci obchodních případů a plnění cílů jakosti, za splatnost pohledávek, hodnocení ukončených obchodních případů.
Mzda od 25 000,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění a další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy, pracoviště Opava, nástup dohodou,

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Dagmar Stloukalová
+420 553 872 170,
stloukalova@ostroj.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: před 5 dny
Zhlédnuto: 3×