OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ (Opava)

OBB stavební materiály, spol. s r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ". Nástupní mzda je 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Opava
Mzda:
18 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
OBB stavební materiály, spol. s r.o. - provozovna
Těšínská 1509
746 01 Opava 1

+420 777 922 450

Další informace o volném místu

*KO: Seehof Karel, tel.: 777 922 450, e-mail: opava@obb.cz. Zájemci zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat, obsadili jsme pozici jiným kandidátem.
SŠ vzdělání (v oboru stavebnictví výhodou), praxe v oboru stavebnictví podmínkou, znalost stavebních materiálů - interiérové materiály "sádrokartónové desky + doplňky", fasadní zateplovací materiály, strešní krytiny, znalost práce na PC - rozpočty stavebních materiálů, spolehlivost, schopnost komunikace se stavebními firmami a živnostníky, obchodní dovednosti.
Mzda: nástup 18 000 Kč, po zapracování 20 000 Kč + odměny dle dosažených výsledků, flexibilní začátek / konec pracovní doby, pracoviště: okres Opava, nástup: ihned.
Nabízíme: vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce.

Náplň práce: prodej systémových zateplovacích materiálů pro fasády, prodej materiálů pro interierovou suchou výstavbu, prodej střešních materiálů, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků, rozvoz a distribuce zboží.

Kontakt na zaměstnavatele

Karel Seehof, ředitel pobočky
+420 777 922 450
opava@obb.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.1.2020