OBCHODNÍ REFERENT/KA (Hlučín)

SNABYTEK COMPANY s.r.o. nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ REFERENT/KA". Nástupní mzda je 15 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ REFERENT/KA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hlučín
Mzda:
15 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ve Statku 1966
748 01 Hlučín

+420 773 452 282

Další informace o volném místu

Do našeho týmu hledáme novou posilu. Zkušeného obchodníka do naší prodejny v Hlučíně. Práce v hezkém prostředí plném designu a moderního nábytku. Hledáme kvalifikovanou pracovní sílu, která se zajímá o design, nábytek, dekorování interiérů. Člověka, kterého toto naplňuje a baví. Hledáme komunikativního, pozitivně naladěného člověka, kterému se nová práce stane koníčkem. Možnost osobního růstu - každému schopnému obchodníkovi jsou dveře otevřené na svůj osobní růst a dosahování nových cílů.

SNABYTEK® je velký výrobce zakázkových designových interiérů a nábytku na míru, nábytek nejen vyrábíme, ale také prodáváme. Jsme moderně smýšlející firmou s velkým potenciálem dalšího růstu. Hledáme kvalifikovanou sílu, která nám maximálně pomůže v rozvoji a dalším růstu firmy. Pomůžeme Vám osobní růst jak ve znalostech tak zkušenostech.

Plat se skládá hned z několika motivačních složek.
Možnost vybírat si náhradní volno za odpracovanou sobotu kdykoliv v týdnu, zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif, firemní akce (školení, výstavy, společenské akce v rámci firmy). Nabízíme NESTEREOTIPNÍ PRÁCI.

V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě.

Nabízíme pohodové zázemí, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Naše stránky www.snabytek.cz Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.
Životopisy na email: info@snabytek.cz , předmět PRODAVAČ HLUČÍN, případně volejte 773 452 282.

Kontakt na zaměstnavatele

Jan Miketa, jednatel
+420 773 452 282
info@snabytek.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 11.12.2018