OBCHODNÍ MANAŽER-KA PRO EXPORT (Otice)

SEMIX PLUSO, spol. s r.o. nabízí v obci Otice volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ MANAŽER-KA PRO EXPORT". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ MANAŽER-KA PRO EXPORT
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Otice
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338
74781

Další informace o volném místu

KO: Skovajsová Lenka., tel.: 734 236 622 - volejte Po - Pá 6:00-14:30 hod., v případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: prace@semix.cz.

Máte zkušenosti na manažeské pozici či obchodním oddělení, máte rádi cestování, baví vás komunikace s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu?
Pokud jste si odpověděl/a na všechny otázky ano, máme pro vás zajímavou příležitost

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, prokazatelnou praxi na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, možnost často cestovat za obchodními příležitostmi do zahraničí, výbornou znalost anglického jazyka na úrovni C1, dobrou znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost v rozhodování, výborné organizační schopnosti, nástup možný ihned.

Pracovní náplň: aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků převážně na zahraničním trhu, udržování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky, cestování za zákazníky, příprava a aktualizace obchodních nabídek, samostatná obchodní jednání, příprava a realizace obchodních smluv, podmínek prodeje a plateb, zajišťování obchodních plnění, spolupráce se skladovým a výrobním úsekem, potřebná obchodní administrativa a reporting vedení společnosti, plánování, příprava, realizace účasti na odborných výstavách.

Nabízíme: ohodnocení odpovídající pracovní pozici včetně motivační prémiové složky dle nastavených KPI, příjemný pracovní kolektiv, pružnou pracovní dobu, odměny za pracovní a životní jubilea, 25 dní dovolené, nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu, možnost vzdělávání a osobního rozvoje.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci