MANAŽER/-KA VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY (Vítkov)

La Boheme Cafe s.r.o. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "MANAŽER/-KA VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MANAŽER/-KA VÝROBY - PRAŽÍRNA KÁVY
Obor(y):
Management , Služby
Obec:
Vítkov
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov
Wolkerova 465
74901

774 407 001

Další informace o volném místu

*KO: Zdenka Hegarová, tel.: 774 407 001. Životopis zasílejte na e-mail: zdenka@labohemecafe.eu
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ potravinářského oboru, minimálně 3 roky praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí, organizační schopnosti a zkušenosti s vedením výroby, znalost a orientaci ve výrobních technologiích, znalost standardů HACCAP, samostatnost, nadšení a proaktivní přístup, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní využití).
Náplň práce: hlavní zodpovědností je řízení, organizace a koordinace menší potravinářské výroby týmu do 10 lidí, zabezpečení plánování výroby a kvalitativních požadavků, koordinace plynulosti výroby a efektivní využití výrobních kapacit, hospodárné využívání materiálů, zajištění bezpečnosti práce na pracovištích, hygieny a bezpečnosti potravin, dodržování pravidel a postupů dle aktuálních legislativních norem v potravinářství, úzká spolupráce s projektovým oddělením při zavádění nových výrobků do výroby, spolupráce při tvorbě a rozvoje interních směrnic a postupů, řízení a koordinace malého týmu
Nabízíme: práci v malé dynamické firmě, která rozhodně není stereotypní - mnoho projektů a jejich řešení, možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti, velkou míru seberealizace, mzdové ohodnocení podle Vašich zkušeností a znalostí.
Nástup dle dohody.
Pracovní doba: pondělí - pátek 7:00 - 15:30 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov
Zdenka Hegarová
774 407 001
zdenka@labohemecafe.eu


Poslední změna: před 10 měsíci