MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER (Opava)

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER". Nástupní mzda je 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER
Obor(y):
Management , Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Bakalářské
Adresa pracoviště:
Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., provoz II.
Podvihovská 376
747 70 Opava 9

+420 553 692 123

Další informace o volném místu

*KO: Ing. Eva Chudybová, e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com
VŠ, prokazatelné zkušenosti z oblasti Lean manufacturing & Six Sigma, certifikovaný Green Belt dle L6S, zkušenosti s řízením projektů metodologií DMAIC, znalost použití nástrojů řízení kvality, výborné komunikační schopnosti & dovednost řídit a koordinovat projektový tým, ochota překonávat stereotypy, otevřenost a chuť k dalšímu vzdělávání a růstu, chování s důrazem na bezpečnost a kvalitu.
Pracoviště Opava - Komárov, nástup 1.12.2018
Náplň práce: Systematicky vyhledávat příležitosti ke zlepšení v oblastech Produktivity & Kvality & Nákladů, vést a koordinovat zlepšovatelské projekty dle DMAIC metodologie, strukturovaně řešit problémy & analyzovat kořenové příčiny a stanovit efektivní nápravná opatření, spolupracovat na zlepšovacích projektech v oblasti strojního výrobního zařízení
Nabízíme: Perspektivní práci ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti, možnosti dalšího profesního vzdělávání, atraktivní ohodnocení a další zaměstnanecké benefity, pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU po úspěšném zapracování.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Eva Chudybová
+420 553 692 123
eva.chudybova@akzonobel.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.1.2019